Logo

Айдар батальон
м. Київ, Харківське шосе, 156 [email protected]
+38 (044) 33-88-421, +38 (063) 678-44-86, +38 (067) 537-76-44

e5u_uclhdPM

СЬОГОДНІ ВІД ІМЕНІ ГШ ВІДБУВАЮТЬСЯ ГРУБІ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ АЙДАРУ ТА НАРОДУ!

179 Просмотра(ов) / 26.02.2015

СЬОГОДНІ ВІД ІМЕНІ ГШ ВІДБУВАЮТЬСЯ ГРУБІ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ АЙДАРУ ТА НАРОДУ! ПРАВДУ НЕ СПИНИТИ! МОВЧАТИ БІЛЬШЕ НЕ МОЖНА! ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ, ЯКІ НЕ ПРОДАЛИСЯ ВБИВЧІЙ МАШИНІ НЕОБХІДНО РЯТУВАТИ! Бо Завтра нікому буде рятувати Україну!!!

Факти зради Генеральним Штабом та Муженком добровольців від батальйону «Айдар»!
1. Незаконне знищення добровольчого батальйону «Айдар», як в/ч 0624, шляхом юридичних маніпуляцій з порушенням усіх процедур ліквідації організації (юр. особи)! Айдарівці тепер не захищені юридично, як і їх родини! ГШ та МОУ топче та паплюжить Статут ЗСУ!!!!
2. блокада харчів та озброєння для бійців з передової у Щастя мародерами Пташника в/ч 2950 у Половинкино.
3. відверте ігнорування військової службою правопорядку та її очільником генералом Дубляном доказів, наданих айдарівцями щодо співпраці офіцерів ГШ з РФ (Пташника)
4. продаж техніки на брухт у Росію через Харків
5. контрабанда зброї із зони АТО
6. видача зрадницьких наказів в/ч 0624, що могла призвести до беззахисної смерті айдарівців на марші та до здачі м. Щастя та Луганської ТЕС – яка у разі здачі буде забезпечувати сепаратистам роботу заводів по ремонту ворожих танків та зброї!
7. знищення (способом спалення та влаштування могильників) тіл загиблих для уникнення виплат сім’ям
8. інформаційна дискредитація батальйону «Айдар» через дрібних шісток, що створюють провокації та поливають брудом у ефірі каналів, дискредитуючи добровольців усієї країни
9. здійснення тиску на бійців та членів їх родин — продовжуємо збирати свідчення
10. злочини проти місцевого населення під виглядом «Айдару» — псевдо військові з шевроном «Айдару» неоднократно свідчать внутрішній розвідці «Айдару», яка їх ловила на гарячому про те, що їх підмовили чинити мародерства та злочинні дії голосно заявляючи, що вони батальйон «Айдар». При цьому завжди були присутні продажні та проросійські ЗМІ. Прикро зазначати, що 17 канал теж серед них.
11. «кришування» шахрайських зборів коштів від імені «Айдару», у тому числі – організації типу «Лівий Берег», скринька яких розміщена біля авто на Майдані, яка за ці ж кошти публікує замовні статті з брудом на батальйон «Айдар» на своїх інтернет-сторінках!

МИ СТАЛИ СВІДКАМИ ЗУХВАЛОГО НЕХТУВАННЯ ПРИНЦИПАМИ ЧЕСТІ ТА ГІДНОСТІ.
— Слово офіцера, Генерала, Начальника ГШ – не варте стоптаних солдатських портянок!
— Життя солдата для них ніщо. А можливість заробити – понад усе.
— Зрадники командири за декілька десятків тисяч доларів зливають ворогу маршрути наших бійців, щоб їх перебили у засідці, а ГШ їх покриває та допомагає! Адже понад 80% втрат наших військ сталися на МАРШІ – тобто при русі колони! Коли зрадники зливали сепаратистам маршрути!

ГШ — ЦЕ ЗРАДНИКИ. АЛЕ НАСПРАВДІ — ВСЕ НАБАГАТО ГІРШЕ.
Шановний пане Муженко!
Якщо ви вважаєте, що цим ви зупините легендарний батальйон «Айдар», що визволив понад 10 міст та здобув безліч перемог, ви дуже помиляєтеся. Нашу позицію сьогодні підтримають представники більше ніж 15 батальйонів у яких є схожі свідчення! Правда на нашому боці! Все ще попереду. З нами Бог!

Поділитися з іншими: