Logo

Айдар батальон
м. Київ, Харківське шосе, 156 [email protected]
+38 (044) 33-88-421, +38 (063) 678-44-86, +38 (067) 537-76-44

11200836_904748376257694_2309456812617164958_n

Реабілітаційний центр духовно-психологічної допомоги бійцям та їх сім’ям.

29 Просмотра(ов) / 08.07.2015

                                                       «Айдар» одкровення згори.
Все почалося з того, коли на Майдані була розстріляна Небесна Сотня. Батюшка приїхав на Майдан з іконою Пресвятої Богородиці «Стягнення загиблих» помолитися за безсмертні душі тих героїв України, які віддали свої життя «за други своя», за честь і гідність людей, які живуть в Україні, за ті європейські цінності, які ми називаємо правами людини та Конституцією України.
У квітні 2014 року на сході України стали розгортатися трагічні події: було захоплено будівлю СБУ м. Луганськ. Сили зла за допомогою брехливої пропаганди окремих продажних політиків, під маркою сепаратизму та Путінської агресії, охопили уми і серця жителів Донбасу. Саме в ті тривожні дні отцю Іллі було видіння, що йому як православного священика, воїну світла, належить воювати з ворогами Русі-України, разити ворогів Істини копієм Слова Божого подібно до того, як у християнській давнину вчинив святий Георгій Побідоносець,
Капеланом у Збройних Силах України архімандрит отець Ілля став по одкровенню згори, І як знак згори була звістка, що добровольчий батальйон «Айдар» створений в день пам’яті святого воїна-великомученика Георгія Побідоносця, а девізом воїнів-айдарівців є: «З нами Бог». А Бог не може бути на стороні неправди Що підтверджують слова ще одного непереможного православного воїна-князя Олександра Невського : «Не в силі Бог, а в правді». А правда в серцях вірних.
Духовний заклик служити капеланом в батальйоні «Айдар» був підтверджений розпорядженням Кабінету Міністрів від 2 липня 2014 року «Про службу військового духовенства (капеланську службу у Збройних силах, Національній гвардії та Державній прикордонній службі».
З капеланської службою о. Ілля знайомий не з чуток. Своє священицьке життя тісно пов’язує з українським козачеством. Ще на початку 2002 року батюшка прийшов на береги Дніпра, в місце, яке по праву історики вважають давньою столицею козацтва – знаменитий Трахтемирів. Бажанням і намиром відродити стародавній печерний Свято-Успенський монастир не дозволила антипатриотична система влади, яка була скинута завдяки Майдану і Революції Гідності.
Священства о. Ілля з 2000 року. Господь обрав його на служіння дивовижним чином. Але це окрема історія, про неї краще запитати в самого отця. Нам же хочеться сказати, що і в наші дні є час і місце подвигу, праці та молитві на благо Русі-України, єдності її народів, духовно-моральному вихованню підростаючого покоління.
Служити Богу і людям, жити за Заповідями Божими, протягувати руку допомоги потрапившим в біду співвітчизників, не залежно від умов, часу – ось головні цінності для нашого капелана о. Іллі.
Саме ці цінності і зблизили його з президентом МФБ «Небесне Сузір’я «Айдар» Сергієм Володимировичем Грабом. Сергій Володимирович, будучи чесною, порядною, справедливою людиною, ревностним патріотом України, запропонував о. Іллі очолити відділ психологічної підготовки та забезпечення духовно-реабілітаційного піклування нашого легендарного батальйона. Від такої пропозиції о. Ілля не зміг відмовитися. Чітко розуміючи, що для цього необхідно, швидко включився в роботу зі всією душею. І на сьогодні в приміщенні, відведеному під реабілітаційний центр, облаштовується кімната для проведення духовно-психологічних бесід, молебнів і богослужінь православного чинопослєдованія за Україну, за її громадян і христолюбівоє воїнство України. Так як Господь наш Ісус Христос є чоловіколюбець : любить праведників і милує грішників; хоче, щоб усі прийшли до Істини, і поразумению, і миру між собою. Воістину «блаженні миротворці, бо вони синами Божими нарекутся».
Під егідою Благодійного Фонду відкрито Богослужбове приміщення для релігійних потреб українського козацтва . Діє військова церква православного віросповідання в честь Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. За адресою: вул. Харківське шосе, д. 156 (перший поверх).

 

церковь3

церковь2

церковь4

церковь5

церковь6

церковь1

 

 

церковь7

3  4

 

 

Поділитися з іншими: