Logo

Айдар батальон
м. Київ, Харківське шосе, 156 [email protected]
+38 (044) 33-88-421, +38 (063) 678-44-86, +38 (067) 537-76-44

10444361_534427940032531_271273218297901443_n

Оголошено про мобілізацію добровольців до 24 Окремого Штурмового Батальйону «Айдар» військової частини В0624!!!

458 Просмотра(ов) / 10.02.2015

Мельничук оголосив про мобілізацію добровольців до 24 Окремого Штурмового Батальйону «Айдар» військової частини В0624. «У середу 11 лютого біля Стелли Майдану буде проведено присягу добровольців батальйону «Айдар» на вірність народу України!» Гаряча лінія для добровольців 0 800 0501294.

Сьогодні на брифінгу у ВР Сергій Мельничук заявив про нову партію, мобілізацію добровольців до «Айдару» та продовження своєї роботи у парламенті у статусі позафракційного депутата та командира батальйону «Айдар», відрядженого до Верховної Ради для виконання обов’язків народного депутата України.

Як розповів Мельничук, новий позафракційний статус не вплине на його переконання чи якість роботи. «Мої погляди та позиція незмінні. Навпаки, мною рухає бажання дієво втілювати в життя усі амбітні ідеї та зобов’язання, які я взяв на себе, коли дав згоду балотуватись на виборах до парламенту» — зазначив депутат.

Також Мельничук наголосив, що складаючи присягу у Верховній Раді, зобов’язався усіма своїми діями «дбати про Вітчизну, про мир та добробут українського народу, а також виконувати свої обов’язки в інтересах моїх співвітчизників, а не окремої партії чи фракції».

Розповідаючи про вихід із фракції, Мельничук наголосив, що цей крок став очікуваним і невідворотним після серії серйозних непорозумінь із фракцією, що виникли через голосування комбата. «Я голосуватиму за покликом серця та по совісті, а не як скаже лідер фракції» — зазначив Мельничук. Прикладом відстоювання своїх поглядів та переконань Мельничук нагадав голосування за Прем’єр-міністра. «Я не зміг піти проти власних принципів, тому не проголосував за призначення пана Яценюка. Я розумію голову фракції і поважаю його право будувати партійну і фракційну дисципліну, але для мене інтереси людей важливіші за інтереси фракції» — підсумував Сергій Мельничук.

На його думку, справжня політика має робитися не у стінах ВР, а за ними. «У мене стійке відчуття, що ні нинішня ні попередня влада не враховує волі народу, який її обрав! Це небачена зухвалість, враховуючи, яку ціну заплатили люди за те аби в Україні життя стало кращим». Мельничук розповів, що з командою однодумців планує стати новою системною політичною силою з чітким соціальним та просвітницьким спрямуванням, опозиційної до Уряду, але у єдності з Народом. Ідею діяльності майбутньої партії Мельничук охарактеризував цитатою Томаса Пейна — «обов’язок патріота — захищати власну країну від її уряду».

Депутат – комбат підкреслив, що в Україні йде боротьба на два фронти: перший — це військовий — на сході країни, а другий – тут, у Києві, у владних кабінетах та в сесійній залі. І обидва вони життєво важливі для держави та одночасно небезпечні, різниця у зброї та засобах. На передовій – гармати і кулі, а тут – закони, постанови та правда. «Тож за усіма законами війни маємо перетворити наші закони на кулі, які влучають точно в ціль й забезпечують чітке виконання передбачений ними завдань!» — закликає комбат Мельничук.
Серед пріоритетів діяльності як депутата – турбота держави про бійця на фронті через організацію його міцного тилу, добробуту і захисту його родини. «Лише той боєць буде на 100 відсотків відданий справі оборони держави, який впевнений у тому, що держава захистить його близьких та подбає про рідних».

Сьогодні серед нагальних питань, які потребують оперативного вирішення:
— Питання компенсації родинам, які втратили годувальників
— Питання компенсації нашим Героям, які були поранені в боях
— Питання забезпечення гідної заробітної платні бійцям на передовій
— Питання супроводу неповнолітніх дітей, які втратили батька на війні
— Питання розслідувань військових злочинів та вчасного реагування відповідних органів на ці злочини
— Питання юридичного супроводу та нормативно-правового забезпечення усіх вище перерахованих завдань, в тому числі надання бійцям статусу учасника бойових дій.

Наостанок Мельничук оголосив про мобілізацію добровольців до 24 Окремого Штурмового Батальйону «Айдар» військової частини В0624. «У середу біля Стелли Майдану буде проведено присягу добровольців батальйону «Айдар» на вірність народу України. Одразу після цього ми їдемо на передову в місто Щастя» — розповів комбат, і додав традиційне гасло айдарівців — «З нами Бог!»

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся
Прес-секретар батальйону «Айдар»
Катерина Кравченко
+38 096 652 43 43

Поділитися з іншими: