Logo

Айдар батальон
м. Київ, Харківське шосе, 156 [email protected]
+38 (044) 33-88-421, +38 (063) 678-44-86, +38 (067) 537-76-44

11080571_554344664707525_6479744228637491067_o

Батальйон «Айдар» у небезпецi! ПРОСИМО ПРО ДОПОМОГУ!

293 Просмотра(ов) / 20.03.2015

Поки російські війська оточують місто Щастя, патріотів, яких не знищили у котлах, нищать усіма методами по всій Україні.
18 березня 2015 представниками військової прокуратури було затримано п’ять бійців В/Ч 0624 батальйону «Айдар».
Затримані – найбільш досвідчені бійці розвідки «Айдару», які виїхали зі Щастя із завданням зібрати свідчення та провести розслідування діяльності псевдо-айдарівців, які, вдягаючи форму і шеврони підрозділу, займалися дискредитацією батальйону по всій Україні.

Бійцями було зібрано ряд резонансних фактів, документів та свідчень, які вказують на причетність до акцій дискредитації керівництва МОУ, ГШ ЗСУ та новоствореної ними в/Ч 2950 під керівництвом резидента російської розвідки, підполковника Євгена Пташника. Відповідно до даних, які встигла повідомити розвід група, зібрані свідчення та докази масової підробки документів та створення перешкод для бійців В/Ч 6024 у переході до складу новоствореної частини 2950.
Щодо підробки – мова йде про те, що бійцям В/Ч 2950 видавалися військові квитки та документи про проходження служби ще з осені, в той час коли сама директива про створення частини 2950 була видана 17 січня 2015.

Щодо створення перешкод – мова йде про обстріл бійців В/Ч 0624 під час руху колони новобранців на передову 11 лютого 2015. Обстріл проводився розвід групою за прямим наказом Є.Пташника, про що є свідчення, викладені у показах свідків у справі про замах на Сергія Мельничука.
Зібрані свідчення та факти бійці збиралися передати у відповідні органи – СБУ, Військову прокуратуру.
Ми припускаємо, що відбувся витік інформації, і вороги спрацювали на випередження. Учасники розвідгрупи були затримані за звинуваченням у самовільному залишенні місця дислокації В/Ч0624. Одразу видно, що повідомлення про підозру було зроблене нашвидкоруч, оскільки в ньому вказано військові частину, яка за директивами МОУ давно росформована, а вказані факти не відповідають дійсності! Так само швидко вони намагаються судити патріотів, аби ніхто не встиг стати на їхній захист!
Не минуло і 24 годин після затримання, а вже сьогодні зранку хлопців доставили до Печерського суду. І це у той час, коли місто Щастя знаходиться в оточенні російських військ, з боку яких щохвилини очікується наступ.

На жаль, «Айдар», як і раніше, змушений вести війну на два фронти. На передовій із сепаратистами та всередині країни із зрадниками та запроданцями із вищого військового командування.
Бійці «Айдар» звертаються до народу України. Разом ми вистояли на Майдані. Разом ми перемогли беркут, Януковича та його злочинну владу. Ми зробили це в надії на те, що нова влада врахує уроки своїх попередників.

Сьогодні час подивитися правді у вічі, та зрозуміти, що ця влада знищує патріотів ще більш жорстоко та безжально, сподіваючись, що виснажений та зубожілий народ не стане на їх захист.
Ми звертаємося до усіх патріотів, до свідомо мислячих людей, громадян України, яким не байдуже, у якій країні вони будуть жити завтра. Закликаємо вас стати на захист добровольчого батальйону «Айдар», який першим став на захист України на сході, зібравши там кращих бійців Майдану.

Ми закликаємо побратимів із інших добровольчих батальйонів разом створити силу, здатну протистояти законним шляхом гідрі, що засіла у вищому військовому керівництві держави.
Ми запрошуємо адвокатів увійти до складу ініціативної групи із захисту прав бійців В/Ч 0624 — батальйону «Айдар», щодо якої вчинено юридичне рейдерство.
Ми звертаємося до Верховного Головнокомандуючого України із проханням захистити патріотів, які привели Вас до влади. Патріотів, яких Ви визволяли із СІЗО під час Майдану, а тепер за Вашою спиною їх знову туди запроторили. Сьогодні продажні генерали намагаються позбавити Вас найбільш щирих і вірних прихильників, кинувши їх за грати.
Для координації співпраці, будь ласка, звертайтеся: Катерина Кравченко, прес-секретар ВПК «Айдар»: +38 096 652 4343, [email protected]

Знищать «Айдар» — знищать решту добровольчих батальйонів.
З нами Бог!

Поділитися з іншими: