Logo

Айдар батальон
м. Київ, Харківське шосе, 156 [email protected]
+38 (044) 33-88-421, +38 (063) 678-44-86, +38 (067) 537-76-44

98d7c0

26.11.2014 ДУЖЕ ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

301 Просмотра(ов) / 26.11.2014

Як ми всі знаємо, зараз в м.Щастя під Луганщиною дуже гаряче, йдуть бої, айдарівці тримаються з усіх сил, як можуть. Підбурюючи один одного, стоючи брат за брата. А оскільки сили й витримки в хлопців поки вистачає, це заважає сепаратистам у здійсненні своїх планів по захопленню територій.
Неодноразово нашого комбата Сергія Мельничука намагалися підкупити, аби він віддав Щастя. Проте він не з тих дешевих людей, що продаються за кільканадцять тисяч зелених і впевнено заявляє, що буде тримати оборону до кінця.
На жаль, наше Міністрерство Оборони не згодне з таким рішенням Мельничука й на його місце поставило того єнота, що віддасть бойовикам наші території.
По це стало відомо буквально нещодавно, і бійці батальйону також не згодні з таким рішення.

Сьогодні 26.11.2014 об 11 годині ранку присутні в Києві бійці батальйону «Айдар» та інших батальйонів, разом з незгодними з рішенням МО вийдуть під стіни МінОборони з протестом проти незаконного приняття Пташника командиром батальйону.

В зв’язку з обранням Сергія Мельничука народним депутатом виконувачем обов’язків командира батальйону Айдар був призначений Сергій Федорченко. Рішення було прийняте після обговорення з бійцями та зарученням підтримки переважної більшості батальйону. Призначення оформлено наказом Оперативного командування Південь відповідно до чинного законодавства. Сергій Федорченко приступив до виконання своїх обов’язків. Раптом всупереч чинного законодавства та волі і довіри бійців з’явився наказ про призначення Євгена Пташника , підписаний Віктором Муженко.
Бійці стурбовані даною ситуацією, не хочуть повторення Іловайського котла, та вимагають зупинити бесчинство МО, спробу злити або приватизувати батальйон. На акцію виходять бійці, волонтери, громадські організації.

Приєднуйтесь і ви! Нам не байдуже!Україну не віддамо!!!

Поділитися з іншими: